אודות

הילה- שירותי ניהול מתקדמים למבני מגורים, פועלת מאז 2001  בתחום אחזקת וניהול מבני  מגורים ברחבי הארץ , בכל איזור מועסקים עובדים מקומיים מיומנים ובעלי זמינות גבוהה.

עם השנים, ותוך כדי התמקצעות מירבית בכל שלוחותיה, חברת הילה העמיקה ,חידדה וטייבה את שירותי הקצה שלה ללקוחות רבים והיא יודעת כיום להעניק שירותים באיכות גבוהה  בהתאם לדרישות הספציפיות בכל אתר .

חברת הילה מספקת שירותי ניהול מבנים מקיפים הכוללים ניהול שוטף של כל היבטי הבית המשותף: גביית כספים מדיירים ותשלום חשבונות שוטפים, ניהול ואחזקת מערכות הבניין השונות, כולל מערכות האינסטלציה, החשמל, מערכות אלקטרוניות ושאר המערכות בבניין, ניקוי השטחים הציבוריים והחניון, גינון וטיפוח ועוד, הכל בניצוחו של אב בית שעומד לרשות הדיירים באופן אישי  ובאמצעות צוותי עבודה מקצועיים ומנוסים.

תחומי ההתמחות של החברה:

ניהול מקצועי של בניינים משותפים

אחזקת דירות עבור תושבי חוץ ובעלי נכסים

שירותי ניקיון וגינון עבור ועדי בתים

שירותי ניקיון לבתים פרטיים

שירותי ניקיון לחניונים באמצעות מכונות רכובות

חברת הילה הציבה לעצמה סטנדרטים גבוהים של שירות, אמינות,  עמידה בלוחות זמנים, עמידה בתנאים וברמות הבטיחות הנדרשות ופועלת בהתאם לתו תקן  מחייב מטעם מכון התקנים הישראלי.

במקרי חירום, מפעילה החברה מוקד טלפוני מאוייש 24/7 זמין לדיירים לטיפול בתקלות שאינן סובלות דיחוי. בנוסף, מפעילה חברת הילה אפליקציה ייעודית דרכה ניתן לנהל את כל הקשור לשטחים הציבוריים של הבניין כאשר כל פניה נרשמת ונענית בזמן  המוגדר , לאורך תהליך הטיפול ועם סיומו מקבל הדייר דיווח באמצעות הדואר האלקטרוני  . בכל סוף חודש, מועבר דוח לוועד הבית המפרט את כל הפעילות דרך האפליקציה.

מה מייחד אותנו ?

ראשית- הסטנדרט בו אנו פועלים.

לחברת הילה סטנדרט גבוה ובלתי מתפשר של מחוייבות ללקוח, איכות, שירות לדיירים וזמינות, המתבטאים בין השאר בעבודה על פי תו תקן מחייב של מכון התקנים הישראלי , לכל נושאי הבקרה ועמידה בנהלי האיכות והבטיחות של כל פרויקט, בדגש על נהלי עבודה תקינים, הגשת דו"חות לועד הבית וישום ביקורות כיבוי אש ,ניקיון מאגרי מים , סטנדרט  טיפול בתקלות ועמידה בלוחות זמנים בכל תקלה . כל אילו- מתועדים באופן שוטף בהתאם לתקן.

שנית- מוקד החירום 24/7 שלנו שזמין לכם הדיירים לכל בעייה שאינה סובלת דיחוי

שלישית- האפליקציה הייעודית שלנו המאפשרת לכם להיות בעניינים לאורך כל הטיפול בבעייה , עד סיומה לשביעות רצונכם . 

אתם מוזמנים לבדוק אותנו.